Tanıtım

Hukuk Ofis Nedir?

Hukuk Ofis web tabanlı ofis otomasyon programı olup ofis yöneticilerinin, avukatlarının, müvekkillerinin, dava dosyalarının, evraklarının, kasasının, vekaletlerinin, notlarının, işlemlerinin, iş emirlerinin, cmk dosyalarının şifrelenerek güvenle kaydedildiği dijital bir platformdur.

Hukuk Ofis'e kaydettiğiniz tüm verilere size özel kullanıcı adı ve şifreniz ile internet bağlantısının olduğu her platformdan, istediğiniz anda ve istediğiniz her yerden ulaşabilirsiniz. Masaüstü / dizüstü bilgisayarlarınızdan, tabletlerinizden, akıllı telefonlarınızdan programa erişebilirsiniz.

Sisteme kayıtlı avukatlara özel olarak iş emri ve duruşma tanımlayabilirsiniz. Avukata özel iş emirlerini ve duruşmaları sadece ilgili avukat görüntüleyebileceğinden ofisinizdeki iş bölümünü profesyonelce yönetebilirsiniz.

Hangi avukatın hangi bilgilere erişebileceğini ayarlayabilir, istemediğiniz bilgilerin diğer ofis kullanıcıları tarafından görülmesini önleyebilirsiniz.

Duruşmalarınızı, notlarınızı, evraklarınızı, müvekkil bilgilerini, vekaletlerinizi ve diğer tüm bilgilerinizi fiziki evraklara gerek duymadan bir tıkla görebilirsiniz.

Duruşmalara ajanda ile gitmek tarihe karışır, programın ajandası ile günlük, haftalık ve aylık duruşmalarınızı bir tıkla görebilirisiniz.

Sisteme kaydettiğiniz tüm veriler günlük yedeklenmektedir. Bunun yanı sıra dilediğiniz zaman siz de verilerinizi yedekleyebilir; yedeklediğiniz verileri sisteme geri yükleyebilirsiniz.


Hukuk Ofis Nasıl Çalışır?

Büronuzda çalışan avukatlarınızı ayrıntılı yetkilendirme ile kaydedebilirsiniz.

( Müvekkil Görme/Ekleme, Dosya Görme/Ekleme, Kasa Görme/Ekleme, Evrak Görme/Ekleme, Duruşma Günü Görme/Ekleme, İşlem Notu Görme/Ekleme, CMK Dosyalarını Günü Görme/Ekleme yetkilendirmelerini ayrı ayrı yapabilirsiniz.)

Müvekkillerinizi kaydedebilirsiniz.

( Müvekkillerinizi Şahıs ve Şirket olarak ayrı ayrı, ayrıntılı iletişim bilgileri ile kaydedebilirsiniz.)

Vekaletlerinizi kaydedebilirsiniz.

( Müvekkillerinize ait vekaletleri özel numara vererek, ayrıntılı vekalet bilgileri ile kaydedebilirsiniz.)

Karşı Tarafınızı kaydedebilirsiniz.

( Karşı Tarafınızı Şahıs ve Şirket olarak ayrı ayrı, ayrıntılı iletişim bilgileri ile kaydedebilirsiniz.)

CMK Dosyalarınızı kaydedebilirsiniz.

( Yapısı gereği, vekalet bilgileri ve ilişkisi söz konusu olmadığından; Özel davalarınızdan bağımsız olarak CMK dosyalarını kaydedebilirsiniz.)

Özel Dava Dosyalarınızı kaydedebilirsiniz.

( Özel davalarınızı ayrıntılı şekilde kaydedebilirsiniz. Dosyalarınız sistem içinde en ayrıntılı şekilde görüntüleyebilir, dava dosyaları içindeki özellikler aşağıda ayrıntılı olarak açıklanmıştır. )

Kasa bilgilerinizi kaydedebilirsiniz.

( Dosyalardan bağımsız olarak müvekkilinize ait vekalet ücreti, avans ve giderlerinizi, Her bir dosyanız için ve o dosyadaki müvekkilleriniz için ayrı ayrı veya birlikte kasa kayıtlarınızı tutabilir, dosya ve o dosyadaki müvekkiller için vekalet ücreti, avans ve giderlerinizi kaydedebilirsiniz.)

Evraklarınızı kaydedebilirsiniz.

( Dosyalarınıza dilekçe, müzekkere, ihtar, delil, duruşma zaptı ve her türlü mahkeme kararını; world (doc, docx), excel (xls), UYAP editör proğramı (udf), resim (jpg, gif, png) formatlarında kaydedebilirsiniz. Kaydettiğiniz evraklarınıza dosya içerisinde kolayca ulaşabilirsiniz. )

Duruşma Günlerini kaydedebilirsiniz.

( Duruşma Günlerini kaydettikten sonra sistem otomatik olarak duruşmaya 1 hafta kala sizi ana ekrandan uyarmaya başlayacaktır. Duruşma tarihine iki gün kala ayrıca uyaracak ve duruşma günü; duruşma saati, duruşmada yapmanız gereken işlemleri ana sayfada listeleyecektir. Duruşmaya girdikten sonra duruşma gününü güncellemediğiniz sürece güncellemediğiniz duruşmalar ana sayfada ayrı bir pencerede size devamlı hatırlatılacak, duruşma günlerini işlememe ve duruşmaları kaçırma ihtimali tamamen ortadan kalkacaktır. )

İşlem / Not ve İş Emri kaydedebilirsiniz.

( Ara kararlara ilişkin notları, müvekkil ve büro notlarını, iş emirlerini kaydettikten sonra sistem otomatik olarak yapılması gereken iş emirlerine 1 hafta kala sizi ana sayfadan uyarmaya başlayacaktır. İş emirlerinin yapılma tarihine iki gün kala ayrıca uyaracak ve İş emirlerinin yapılması gereken gün; iş emri saati, yapmanız gereken işlemleri ana ekranda listeleyecektir. İş emrini yaptıktan sonra "yapıldı" olarak güncellemediğiniz sürece güncellemediğiniz iş emirleri ana ekranda ayrı bir pencerede size devamlı hatırlatılacak, iş emirlerini veya ara kararları unutma, yerine getirmeme veya kaçırma ihtimali tamamen ortadan kalkacaktır. )

Hukuk bir gün herkese lazım olur.

Anonim